Welcome, Guest. Please login or register.
January 20, 2018, 01:57:18 PM

Author Topic: Netherlands, Laren, NGV Utrecht en t Gooi  (Read 26 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Frank de Wit

  • Administrator
  • Posts: 47742
  • フランクデヰツ
Netherlands, Laren, NGV Utrecht en t Gooi
« Reply #1 on: January 23, 2012, 10:32:20 PM »
NGV Utrecht en 't Gooi
http://geologieutrecht.nl/
https://www.geologie.nu/afdelingpage/homepage-8/
http://www.geologienederland.nl/afdelingen.html
http://www.ngvafdelingen.nl/?page_id=95
http://www.geo.uu.nl/ngv/afdelingen/utrecht/
http://www.geologischevereniging.nl/afdelingen/utrecht/
http://www.geologienederland.nl/?p=75
http://www.geologischevereniging.nl/afdelingen/utrecht/

Werkgroep Mineralen
http://geologieutrecht.nl/kennisdelen/werkgroep-mineralen/

Regional branch of NGV http://www.strahlen.org/forum/index.php/topic,4852.0.html

Meetings: Geologisch museum Hofland
                http://www.strahlen.org/forum/index.php/topic,4834.0.html

Also see their magazine http://www.strahlen.org/forum/index.php/topic,20230.0.html



Bestuur
Voorzitter: W.D. (Wim) Zondag wimzondag@hotmail.com
Secretaris: N. (Nico) Zethof snszethof@gmail.com
Penningmeester: I.C.C (Ingrid) Heck ingrid.heck@upcmail.nl
Bestuurslid: B. (Betsy) Ooms b.ooms.1950@kpnmail.nl
Bestuurslid en ledenadministratie: B. (Ben) Flokstra b_flokstra@planet.nl
Excursiecommissie
Mineralen- en gesteentenexcursies contactpersoon: R. Rensing robertrensing@hotmail.com
Fossielenexcursies contactpersoon: D. (Dirk) Lont dirk.lont@gmail.com
Werkgroepen
Twee werkgroepen zijn actief met een eigen programma.
Werkgroep mineralen: Berend Jan Grotenhuis b.grotenhuis@hetnet.nl
Werkgroep fossielen: Betsy Ooms b.ooms.1950@kpnmail.nl]
Geo-graaf Redactie
Redactie en opmaak van de Geo-graaf:  B. (Ben) Flokstra b_flokstra@planet.nl
Redactie: N. (Nico) Zethof snszethof@gmail.com
Aanleveren kopij: geograaf@hotmail.com of rechtstreeks aan Ben Flokstra
Ledenadministratie
B. (Ben) Flokstra b_flokstra@planet.nl
Bibliotheek
Bibliothecaris: J.C. (Coen) Wildervanck jcwildervanck@kpnmail.nl
Website en nieuwsbrief
Webmaster: B. (Ben) Flokstra b_flokstra@planet.nl
Redactie Nieuwsbrief: W. (Wim) Zondag wimzondag@hotmail.com en B. (Ben) Flokstra b_flokstra@planet.nl